Autor Wątek: REKRUTACJA  (Przeczytany 32096 razy)

NAJEMNIK [H_Z]

  • Hinzki Zwiad
  • Żółtek
  • ****
    • Zobacz profil
REKRUTACJA
« dnia: Kwietnia 25, 2012, 12:05:51 »
                               
                             CHCESZ PRZYŁĄCZYĆ SIE DO ŻÓŁTEJ BRACI PRZEJŚĆ PRZEZ WSZYSTKIE PRÓBY KTÓRYM PODDAWANI SĄ REKRUCI BY STAĆ SIĘ CZŁONKIEM H_Z

                                                                                napisz do nas, właśnie tutaj umówimy sie na pierwsze wspólne spotkanie

                                                                    czekamy na Ciebie i Twe umiejętności, sprawdz się czy podołasz i zostaniesz zaakceptowany






Hobbit [H_Z]

  • Hinzki Zwiad
  • Wycior Polowy
  • Come on!
    • Zobacz profil
Odp: REKRUTACJA
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 15, 2012, 23:46:25 »
Ja, Hobbit, zwany również od jakiegoś czasu Habitem, syn Stanisława, urodzony we Wrześniu Roku Pańskiego 1991, zameldowany we Wrocławiu, chciałbym dołączyć do Braci z Hinzkiego Zwiadu, by stawać z nimi dumnie w boju na polu walki jak i przy kielichu, by wkładać całe serce i zaangażowanie w swoje członkostwo, by wspólnie i z przyjemnością spędzać czas nie tylko grając w Paintballa, by pomagać bronić Żółtych Ziem w Trestnie, by poczuć klimat i przynależność do Drużyny, oraz by poznać to o czym jeszcze nie mam pojęcia. Gotów jestem przejść ciężkie próby czekające każdego Rekruta H_Z.


.........................................................................
Podpis ręczny

Pozdro H_Z* ;D

BUDZIANOSKY [H_Z]

  • Hinzki Zwiad
  • Plantator Ryżu
  • 鬧鐘永遠是對的!
    • Zobacz profil
  • Platyna: ⭐️
Odp: REKRUTACJA
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 01, 2012, 16:12:05 »
I TY MOŻESZ WSTĄPIĆ DO H_Z!!

AD1N [H_Z]

  • Hinzki Zwiad
  • Plantator Ryżu
  • ....dziab dziab....
    • Zobacz profil
Odp: REKRUTACJA
« Odpowiedź #3 dnia: Września 26, 2012, 18:49:52 »
If you want blood,
You got it !!!!

AC/DC If You Want Blood

AD1N [H_Z]

  • Hinzki Zwiad
  • Plantator Ryżu
  • ....dziab dziab....
    • Zobacz profil
Odp: REKRUTACJA
« Odpowiedź #4 dnia: Września 26, 2012, 18:51:38 »

SHRED

  • Gość
Odp: REKRUTACJA
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 10, 2013, 18:20:50 »
HMM nie wiem jak to napisać zawsze to ja przyjmowałem do Biedroneczek innych  ???

Ja -Tomasz –SHREDEM zwany chciałbym przystąpić do HINZKIEGO ZWIADU ( o ile żółta brać wyrazi zgodę ) do podania dorzucam że już kilka razy o ile mnie pamięć nie myli próbowano mnie  zwerbować  w wasze szeregi
 
Wiem że macie żelazne zasady i okres rekrutacyjny , powiem że bardzo bym chciał nosić na bluzie logo HZ i godnie je reprezentować na imprezach PB i nie tylko !!

Jeżeli mam być szczery bo to jest fundament każdego teamu to :
 
Do zostania  100% H_Z  bije mnie  na pewno odległość od Wrocławia oraz inne prywatno zawodowe przeszkody  ale jeżeli jest szansa na pozwolenie noszenia waszego loga i stanie się członkiem waszego teamu  postaram się spróbować i stawić czoło wyzwaniu

Jeżeli dam dupy to będzie się z czego przy ognisku  pośmiać :D

SHRED

C I T [H_Z]

  • Hinzki Zwiad
  • Wycior Polowy
    • Zobacz profil
Odp: REKRUTACJA
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 10, 2013, 18:24:30 »
za

BUDZIANOSKY [H_Z]

  • Hinzki Zwiad
  • Plantator Ryżu
  • 鬧鐘永遠是對的!
    • Zobacz profil
  • Platyna: ⭐️
Odp: REKRUTACJA
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 10, 2013, 19:51:53 »
NIE MA DAWANIA DUPY!!

Decyzja jaką podejmujesz musi być w pełni przemyślana...

jeżeli chodzi o moje zdanie co by przyjąć Shreda w nasze szeregi na okres próbny czyli na rekruta... ZA

AD1N [H_Z]

  • Hinzki Zwiad
  • Plantator Ryżu
  • ....dziab dziab....
    • Zobacz profil
Odp: REKRUTACJA
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 11, 2013, 00:43:53 »
Pompki robisz?


SHRED

  • Gość
Odp: REKRUTACJA
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 11, 2013, 21:01:31 »
he eh jak trenowałem taekwondo to pewnie że się pompowało !!! teraz zostały mi  tylko tabletki na chore plecy  i poduszka powietrzna z przodu

szyc [H_Z]

  • Hinzki Zwiad
  • Żółtek
  • ****
  • Nie wolno nam się cofnąć!
    • Zobacz profil
Odp: REKRUTACJA
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 11, 2013, 21:16:06 »
Shredzik Twardzielu!

Pompki Ci w miarę wychodzą.  ;D


Jeśli decydujesz się pewnie, i wiesz ze dasz radę, i nie odpuścisz, bo chcesz być Hinczykiem z przekonania, a nie chęci zemsty na dawnych kumplach... To tylko i wyłącznie się cieszę!

Okres próbny, każdy u nas przechodzić może (poza wrogiem! :D ). Ciebie znam i jak najbardziej ZA jestem, abyś jako rekrut stanął w naszym szeregu.

Wszystko w Twoich rękach.  :)

Yanko [H_Z]

  • Hinzki Zwiad
  • Ruchomy Cel
    • Zobacz profil
Odp: REKRUTACJA
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 13, 2013, 08:48:58 »
Shredzik ja teraz mieszkam w Poznaniu i mi to nie przeszkadza, bo
H-Z'tem się jest nie bywa !!!!!!!!!

NAJEMNIK [H_Z]

  • Hinzki Zwiad
  • Żółtek
  • ****
    • Zobacz profil
Odp: REKRUTACJA
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 16, 2013, 15:58:08 »
Shredek będąc głosem Hinzkiego Zwiadu i naszych dysput na temat Twego wstąpienia w nasze elitarne szeregi, proponujemy byś odwiedził nas na Hinskich włościach i przedstawił swój postulat zabranym aktywnym członkom przy najblizszej okazji a dobrze sie składa ze jest to  25 maja, przygotuj sie na nocke i długie rozmowy przy trzaskającym ogniu.

SHRED

  • Gość
Odp: REKRUTACJA
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 17, 2013, 12:38:05 »
CIESZE SIE BARDZO Z TEGO !!!
postaram się być choć termin trochę zawalony   :'( Mama ma 60 urodziny i do tego pierwsze zmiany w pracy mam ale ... nie mówię  NIE do puki jest jakiś cień szansy !!!!!!

AD1N [H_Z]

  • Hinzki Zwiad
  • Plantator Ryżu
  • ....dziab dziab....
    • Zobacz profil
Odp: REKRUTACJA
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 30, 2013, 16:26:19 »
był nakrapiany???